top of page

Biz Kimiz ?

WhatsApp Image 2022-11-16 at 22.35_edited.png

Bizim hikayemiz

FERSA REKLAM Endüstriyel Reklamcılık, Eğitim Danışmanlık ve Ticaret Limited Şirketi 2017 tarihinde Ferhat AYNE ve Savaş AYNE tarafından Antalya'da kurulmuştur. 

Firmamızın kuruluş amacı; reklam sektörüne yeni bir bakış açısı getirerek sektörde yaşanan problemlerden ders çıkararak gelişim odaklı, şeffaf, ulaşılabilir, müşteri memnuniyeti odaklı, yüksek kalitede üretim ve hizmeti esas alan bir firma olmaktır.

Başta Endüstriyel Reklamcılık ve Mobilya sektörü olmak üzere faaliyetini yürüttüğü sektörlerde gelişmeleri yakından takip eden şirketimiz; çağımızın gelişmiş teknolojiden de yararlanmak suretiyle, son teknolojik makinalarda her türlü tanıtım, reklam ve mobilya hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Çok kapsamlı hizmet anlayışıyla hareket eden şirketimiz; kurumsal müşterilerini doğru zamanda doğru reklam faaliyetine yönlendirmek suretiyle, kurumsal müşterilerin ticari faaliyetlerine ve ticari kazançlarına katma değer sağlamaktadır.

Marka ve imaj tasarımlarında, müşterilerimizin tarzlarını daha fazla ön plana çıkarmak yolunda çalışmalar yürüten şirketimiz; gelişen ve büyüyen sektörlerde firmaların marka değerlerine katkı sunmaktadır.

Kağıdın şekillendirildiği ve her türlü baskı çeşidiyle reklam hizmetlerinin ortaya konulduğu bu dönemde şirketimiz; şık ve dikkat çeken tasarımlar ve dijital baskı yöntemleri ile iç ve dış görsel çalışmalarında müşterilerin kazançlarına artı değer katmaktadır.

Mobilya sektöründe de faaliyet gösteren firmamız; mobilya, dijital baskı ve reklam işlerindeki titizliği ve kaliteli üretimi diğer ajans hizmetlerinde de en iyi şekilde sergilemektedir.

Şirketimiz; siz değerli müşterilerimize, ana sözleşmesindeki faaliyet kollarında imalat, üretim pazarlama ve satış alanında hizmet vermekten onur duymaktadır.

Saygılarımızla,

FERSA REKLAM
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

bottom of page